lærere, musikskole

Birger Sørensen 

6146 1974  
 birgersorensen@hotmail.com

Tværfløjte, blokfløjte, klaver, Underholdningsorkestret

 

Birgitte Antonius

2945 5872
  birgitteantonius@icloud.com

Klaver, Musikraketten og spirekor

 

Birgitte Dürr 

2539 1351

 birgittedurr@gmail.com

Sang (Orlov)

 

 

Casper Jensen

2890 6046  
 cje@billund.dk

Trombone

 

 

 

Jakob Rosendahl Povlsen

2825 0245
jakob_rosendahl@hotmail.com

Violin og sammenspil, Underholdningsorkestret

 

 

John Kristensen

6066 5453
 john.kristensen@live.dk

LEGOLAND Billund Garden, trombone, baryton, tuba, klaver, Underholdningsorkestret

 

John Skou

2334 5545  
 johnskou@turbopost.dk

Elbas, kontrabas, guitar, sammenspil og valgfag

 

 

 

Marie Nyborg Jørgensen

2548 4561
 marienyborg@hotmail.com

Sang (Vikar) 

 

 

Kristjan Piirimets

9718 7776 / 5132 3869 
 k.piirimets@hotmail.com

Klaver, tværfløjte, kirkeorgel

 

 

Kurt Holm 

7550 1015  
 kurt.holm@stofanet.dk

Trompet, LEGOLAND Billund Garden

 

 

 

Mia Nielsen

22 79 23 77
 mias_adresse@hotmail.com

Sang, spirekor, MUK, MAK, Talentlinjen og valgfag

 

 

Mikkel Schack

2082 3243   
 info@mikkelschack.dk 

Guitar, Singer/songwriter

 

Niels-Evald Jensen

5057 1590   
  nejensen81@gmail.com

Guitar, guitarorkester

 

 

 

Søren Pedersen

2075 1085  
 drumspedersen@gmail.com

Trommer, Musikraketten

 

 

 

Thomas Gundal

2243 5743 
 tgundal@gmail.com

Trommer, marimba, LEGOLAND Billund Garden

 

 

Tommy Slot

2662 6686  
 tommyslot@gmail.com

Klarinet, saxofon, accordeon/harmonika, klaver, blokfløjte,LEGOLAND Billund Garden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
   

 

 

 

Parløb reklamebureau a/s